UCP2W151MHD
CAP ALUM 150UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UCP2W151MHD
UCP2W151MHD Hakkında
Nichicon UCP2W151MHD, 150 µF kapasitansı ve 450V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can paket tipinde tasarlanmış bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına dayanıklı olup, 105°C'de 10.000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 100 kHz'de 1.455 A ve 120 Hz'de 970 mA ripple akım kapasitesine sahip kondansatör, ±20% toleransla üretilmiştir. Güç kaynakları, invertörler, frekans konvertörleri ve yüksek voltajlı endüstriyel elektronik devrelerde yaygın olarak tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.455 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 970 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V