UCM1V151MCL1GS
CAP ALUM 150UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
UCM1V151MCL1GS
UCM1V151MCL1GS Hakkında
Nichicon UCM1V151MCL1GS, 150 µF kapasitanslı, 35V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) paketlemesi ile otomotiv uygulamalarına yönelik tasarlanmıştır. AEC-Q200 standardına uygun olan bu bileşen, düşük empedans (160 mOhms) ve yüksek ripple current toleransı ile güç yönetimi, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. -55°C ile 105°C arasında çalışmakta ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 100 kHz'de 600 mA ve 120 Hz'de 300 mA ripple current kapasitesi bulunmaktadır. ±20% kapasite toleransı ile sunulur.
Applications Automotive
Capacitance 150 µF
Impedance 160 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 600 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 300 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V