UCM1K221MNJ1MS
CAP ALUM 220UF 20% 80V SMD
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UCM1K221MNJ1MS
UCM1K221MNJ1MS Hakkında
Nichicon UCM1K221MNJ1MS, 220µF kapasitanslı, 80V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) paketinde sunulan bu komponentin impedansı 180 mOhm, toleransı ±20% ve ömrü 105°C'de 5000 saattir. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir. 100 kHz'de 1.05 A ripple current kapasitesine, 120 Hz'de ise 525 mA ripple current kapasitesine sahiptir. AEC-Q200 automotive sertifikasyonu ile uyumlu olup otomotiv uygulamalarında, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır. Polar yapı nedeniyle doğru polariteyle montajı gereklidir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive
Capacitance 220 µF
Impedance 180 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 1.05 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 525 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V