UCM1H471MNJ1MS
CAP ALUM 470UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
UCM1H471MNJ1MS
UCM1H471MNJ1MS Hakkında
Nichicon UCM1H471MNJ1MS, 470µF kapasitansı ve 50V rated voltage'a sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 standartlarını karşılayan bu bileşen otomotiv uygulamaları için tasarlanmıştır. 105°C'de 5000 saatlik ömür sertifikasyonuna sahiptir. 120 mOhms impedans değeri ve 100 kHz'de 1.34A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüler ve filtre devreleri gibi uygulamalarda kullanılır. -55°C ile 105°C arasında güvenli çalışma sağlar. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications Automotive
Capacitance 470 µF
Impedance 120 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 1.34 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 670 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V