UCM1H331MNL1GS
CAP ALUM 330UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
UCM1H331MNL1GS
UCM1H331MNL1GS Hakkında
Nichicon UCM1H331MNL1GS, 330 µF kapasitanslı, 50V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) montajına uygun bu bileşen, automotive uygulamalarında kullanım için AEC-Q200 sertifikalıdır. ±20% tolerans ve 120 mOhms impedans değerleri ile yüksek frekansta 900 mA, düşük frekansta 450 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 105°C'de 2000 saatlik yaşam süresi garanti edilir. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications Automotive
Capacitance 330 µF
Impedance 120 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 900 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 450 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V