UCM1E821MNL1GS
CAP ALUM 820UF 20% 25V SMD
Seri / Aile Numarası
UCM1E821MNL1GS
UCM1E821MNL1GS Hakkında
Nichicon UCM1E821MNL1GS, 820 µF kapasitansı ve 25V rated voltage'a sahip yüzey montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 standartlarına uygun olarak otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile 60 mOhms impedans değerine sahip bu kondansatör, -55°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 100 kHz'de 1.19 A ve 120 Hz'de 595 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Otomotiv kontrol birimleri, güç kaynakları, ses sistemleri ve AC/DC dönüştürücülerde yaygın olarak kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 820 µF
Impedance 60 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 1.19 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 595 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V