UCM1E330MCL1GS
CAP ALUM 33UF 20% 25V SMD
Seri / Aile Numarası
UCM1E330MCL1GS
UCM1E330MCL1GS Hakkında
Nichicon UCM1E330MCL1GS, 33µF kapasitanslı, 25V rated voltajlı surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 automotive sertifikasyonuna sahip bu komponen, geniş sıcaklık aralığında (-55°C ~ 105°C) çalışabilir. 2000 saatlik ömür süresi 105°C'de belirtilmiştir. SMD radial can paketinde sunulan kondansatör, yüksek frekans uygulamalarında 160mA (100kHz) ve düşük frekans uygulamalarında 80mA (120Hz) ripple akımına dayanıklıdır. ±20% tolerans ile sunulur. Otomotiv elektronik devreleri, güç yönetimi, sinyal filtreleme ve stabilizasyon uygulamalarında kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 33 µF
Impedance 1 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 160 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 80 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V