UCM1A221MCL1GS
CAP ALUM 220UF 20% 10V SMD
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UCM1A221MCL1GS
UCM1A221MCL1GS Hakkında
Nichicon UCM1A221MCL1GS, 220µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) paketinde sunulan bu komponen, 10V nominal gerilim ile çalışır ve ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. AEC-Q200 standartlarına uygun olan ürün, otomotiv uygulamalarında kullanılmaya uygun olup -55°C ile +105°C arasında çalışabilir. 260 mOhm empedansı ile 100 kHz'de 300 mA, 120 Hz'de 150 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. 105°C'de 2000 saat yaşam süresi belirtilmiştir. Güç kaynağı filtreleme, güç yönetimi ve sinyal işleme devrelerinde kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive
Capacitance 220 µF
Impedance 260 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 300 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 150 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V