UCM1A151MCL1GS
CAP ALUM 150UF 20% 10V SMD
Seri / Aile Numarası
UCM1A151MCL1GS
UCM1A151MCL1GS Hakkında
Nichicon UCM1A151MCL1GS, automotive uygulamaları için tasarlanmış 150 µF kapasitesi ve 10V nominal gerilim değerine sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 standarına uygun olan bu komponent, -55°C ile +105°C arasında güvenli çalışır ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sağlar. 360 mΩ impedans değeri ve ±20% tolerans ile arzu edilen elektrik özellikleri sunar. Yüksek frekans uygulamalarında 100 kHz'de 240 mA ripple current kapasitesine, düşük frekans uygulamalarında ise 120 Hz'de 120 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Otomotiv güç kaynakları, ses devreler ve filtre uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 150 µF
Impedance 360 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 240 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 120 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V