UCL1E330MCL1GS
CAP ALUM 33UF 20% 25V SMD
Seri / Aile Numarası
UCL1E330MCL1GS
UCL1E330MCL1GS Hakkında
Nichicon tarafından üretilen UCL1E330MCL1GS, 33 µF kapasitansı ve 25V rated voltage'a sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile standart genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaktadır. 260 mOhm impedans değeri ve 2000 saat ömür süresi (105°C'de) ile güvenilir performans sağlar. 100 kHz'de 300 mA, 120 Hz'de 150 mA ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. -55°C ile 105°C arasında çalışan bu bileşen, analog devreler, güç kaynakları, filtreleme ve DC-DC dönüştürücüler gibi geniş uygulama alanında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Impedance 260 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 300 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 150 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V