UCL1E221MNL1GS
CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD
Seri / Aile Numarası
UCL1E221MNL1GS
UCL1E221MNL1GS Hakkında
Nichicon UCL1E221MNL1GS, 220µF kapasitanslı, 25V rated voltajlı yüzey montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. SMD radial can paketinde sunulan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, sinyal işleme ve AC/DC dönüştürücülerde kullanılır. 80 mOhms impedans değeri ile düşük ESR sağlayarak, yüksek frekans ripleage akımına (850 mA @ 100 kHz) dayanabilir. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 2000 saat ömür garantisi verir. ±20% toleransı ve 425 mA @ 120 Hz low-frequency ripple current kapasitesi ile geniş yelpazedeki endüstriyel ve tüketici uygulamalarına uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Impedance 80 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 850 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 425 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V