UCL1E221MCL6GS
CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD
Seri / Aile Numarası
UCL1E221MCL6GS
UCL1E221MCL6GS Hakkında
Nichicon UCL1E221MCL6GS, 220 µF kapasitansına sahip SMD alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal gerilime sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Surface mount paketinde sunulan kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 100 kHz'de 850 mA ripple akım kapasitesine ve 100 mOhms empedansına sahiptir. ±20% tolerans değeri ile gücü kaynaklı, bilgisayar anakartları, LED sürücüleri ve endüstriyel kontrol sistemleri başta olmak üzere filtre ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Impedance 100 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 850 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 425 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V