UCL1C102MNL1GS
CAP ALUM 1000UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
UCL1C102MNL1GS
UCL1C102MNL1GS Hakkında
Nichicon UCL1C102MNL1GS, 1000 µF kapasitanslı, 16V çalışma voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. SMD (Surface Mount Device) montaj türü ile PCB'ye direkt montajı destekler. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, 60 mOhms empedans değerine sahiptir. 100 kHz'de 1.19 A ripple akımını taşıyabilen ve 120 Hz'de 595 mA ripple akımını destekleyen kondansatör, güç kaynakları, audio amplifikatörleri, LED sürücüleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına ve 105°C'de 2000 saatlik yaşam süresine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Impedance 60 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.19 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 595 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V