UCL0J220MCL1GS
CAP ALUM 22UF 20% 6.3V SMD
Seri / Aile Numarası
UCL0J220MCL1GS
UCL0J220MCL1GS Hakkında
Nichicon UCL0J220MCL1GS, 22 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3 V nominal voltaj ile tasarlanmış bu bileşen, surface mount (SMD) montaj tipiyle radyal kutulu paketlemede sunulmaktadır. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. -55°C ile 105°C sıcaklık aralığında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sağlar. 100 kHz'de 160 mA ve 120 Hz'de 80 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. 850 mOhm empedans değeri ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Impedance 850 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 160 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 80 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V