UCJ1A331MCL1GS
CAP ALUM 330UF 20% 10V SMD
Seri / Aile Numarası
UCJ1A331MCL1GS
UCJ1A331MCL1GS Hakkında
Nichicon UCJ1A331MCL1GS, 330µF kapasitansı ve 10V rated voltajına sahip yüzey montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmış bu bileşen, -40°C ile 125°C arasında çalışabilir. 1.5Ohm ESR değeri ve 400mA @ 100kHz ripple akım kapasitesi ile düşük frekans filtreleme, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve dijital devreler gibi birçok uygulamada kullanılır. ±20% tolerans ile imal edilen kondansatör, 2000 saatlik ömür değerine 125°C sıcaklıkta sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.5Ohm
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 400 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 200 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V