UCD2A220MNL1GS
CAP ALUM 22UF 20% 100V SMD
Seri / Aile Numarası
UCD2A220MNL1GS
UCD2A220MNL1GS Hakkında
Nichicon UCD2A220MNL1GS, 22 µF kapasitanslı, 100V rated voltajlı surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 standardına uygun olarak otomotiv uygulamaları için tasarlanmıştır. -55°C ile +105°C çalışma sıcaklık aralığında 2000 saat ömür sertifikasyonu bulunmaktadır. 100 kHz'de 130 mA ve 120 Hz'de 65 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. 1.3 Ohm empedansı ile güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolaması uygulamalarında kullanılır. ±20% kapasitans toleransı ile üretilmiştir.
Applications Automotive
Capacitance 22 µF
Impedance 1.3 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 130 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 65 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V