UCD1V151MCL6GS
CAP ALUM 150UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
UCD1V151MCL6GS
UCD1V151MCL6GS Hakkında
Nichicon UCD1V151MCL6GS, 150 µF kapasitansı ve 35 V rated voltage'a sahip yüzey montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 sertifikasyonuna sahip bu komponent, otomotiv uygulamalarında güvenli kullanım için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat lifetime'a sahiptir. Radial SMD paket türünde sunulan bileşen, 180 mOhms impedans değerine ve 600 mA @ 100 kHz ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynağı düzenleme, filtre ve enerjinin depolanması gibi uygulamalarda yaygın olarak kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 150 µF
Impedance 180 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 600 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 300 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V