UCD1V101MNL1GS
CAP ALUM 100UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
UCD1V101MNL1GS
UCD1V101MNL1GS Hakkında
Nichicon UCD1V101MNL1GS, 100 µF kapasitans değerine sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V rated voltage ile tasarlanan bu bileşen, 5000 saat ömür süresi (105°C'de) sunmaktadır. -55°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilen bileşen, otomotiv uygulamalarında tercih edilir ve AEC-Q200 standartlarına uyumludur. 600 mA ripple current kapasitesine (100 kHz) ve 160 mOhms impedans değerine sahip olan kondansatör, güç kaynakları, düşürücü konvertörler ve sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak uygulanır.
Applications Automotive
Capacitance 100 µF
Impedance 160 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 600 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 300 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V