UCD1V100MCL6GS
CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
UCD1V100MCL6GS
UCD1V100MCL6GS Hakkında
Nichicon UCD1V100MCL6GS, 10 µF kapasiteli 35V alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) paketlemesi ile otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. AEC-Q200 sertifikasına sahip bu kondansatör, -55°C ile 105°C sıcaklık aralığında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür süresi garanti eder. 1.35 Ohm impedans değeri ile 100 kHz'de 90 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile elektrik devrelerinde yönetim, filtreleme ve enerji depolama işlevlerinde uygulanır. Radial, Can-SMD paket tipi ile kompakt tasarımlar için uygun bir bileşendir.
Applications Automotive
Capacitance 10 µF
Impedance 1.35 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 90 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 45 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V