UCD1K470MNL1GS
CAP ALUM 47UF 20% 80V SMD
Seri / Aile Numarası
UCD1K470MNL1GS
UCD1K470MNL1GS Hakkında
Nichicon UCD1K470MNL1GS, 47 µF kapasitansa sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatörüdür. 80 V nominal voltaj ve ±20% tolerans ile tasarlanmıştır. AEC-Q200 sertifikasına sahip olup otomotiv uygulamaları için uygundur. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 2000 saat ömürlüğü 105°C'de garantilidir. 700 mOhms impedans değeri ile yüksek frekans uygulamalarında 200 mA (100 kHz) ripple akım kapasitesine, düşük frekans uygulamalarında ise 100 mA (120 Hz) ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreler ve AC/DC dönüştürücülerde yaygın olarak kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 47 µF
Impedance 700 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 200 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 100 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V