UCD1K330MNL1GS
CAP ALUM 33UF 20% 80V SMD
Seri / Aile Numarası
UCD1K330MNL1GS
UCD1K330MNL1GS Hakkında
Nichicon UCD1K330MNL1GS, 33 µF kapasitanslı, 80V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount teknolojisi ile üretilen bu bileşen, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır ve AEC-Q200 standartlarına uyum sağlar. -55°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olan kondansatör, 2000 saatlik ömrü 105°C sıcaklıkta garanti eder. 1.3 Ohm impedansı ile 100 kHz'de 130 mA, 120 Hz'de 65 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen ürün, güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve sinyal işleme gibi elektronik devre uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 33 µF
Impedance 1.3 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 130 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 65 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V