UCD1K100MCL6GS
CAP ALUM 10UF 20% 80V SMD
Seri / Aile Numarası
UCD1K100MCL6GS
UCD1K100MCL6GS Hakkında
Nichicon UCD1K100MCL6GS, 10 µF kapasitansına sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 80V rated voltaj ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans ve 2.4 Ohms impedans değerlerine sahiptir. AEC-Q200 standardına uygun olan bu bileşen, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere geliştirilmiştir. 105°C'de 2000 saatlik ömür süresine ve -55°C ile 105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığına sahiptir. 100 kHz'de 60 mA ve 120 Hz'de 30 mA ripple current kapasitesi ile enerji yönetimi ve güç kaynağı devrelerinde güvenilir performans sunar.
Applications Automotive
Capacitance 10 µF
Impedance 2.4 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 60 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 30 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V