UCD1H4R7MCL1GS
CAP ALUM 4.7UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
UCD1H4R7MCL1GS
UCD1H4R7MCL1GS Hakkında
Nichicon UCD1H4R7MCL1GS, 4.7 µF kapasitanslı 50V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) radial can paketinde sunulan bu komponen, otomotiv uygulamaları için AEC-Q200 sertifikası ile tasarlanmıştır. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olan cihazın, 105°C'de 2000 saat ömrü bulunmaktadır. 2.7 Ohm empedans değeri ile 60 mA @ 100 kHz ve 30 mA @ 120 Hz ripple akımlarını tolere edebilir. ±20% tolerans ve polar yapısı ile güç kaynakları, filtering ve decoupling devrelerinde kullanılmaya uygundur.
Applications Automotive
Capacitance 4.7 µF
Impedance 2.7 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 60 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 30 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V