UCD1H470MCL6GS
CAP ALUM 47UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
UCD1H470MCL6GS
UCD1H470MCL6GS Hakkında
Nichicon UCD1H470MCL6GS, 47 µF kapasitesi ve 50V nominal voltajında surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 standartlarını karşılayan bu bileşen, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında, -55°C ile 105°C arasında çalışan bileşen, 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. 630 mOhms impedansı ile 100 kHz'de 200 mA ve 120 Hz'de 100 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Radial SMD kasa yapısı sayesinde kompakt PCB tasarımlarında yer tasarrufu sağlar.
Applications Automotive
Capacitance 47 µF
Impedance 630 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 200 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 100 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V