UCD1E220MCL1GS
CAP ALUM 22UF 20% 25V SMD
Seri / Aile Numarası
UCD1E220MCL1GS
UCD1E220MCL1GS Hakkında
Nichicon UCD1E220MCL1GS, 22 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal voltaj değeri ile tasarlanan bu bileşen, surface mount (SMD) montaj tipinde radial can paketinde sunulmaktadır. AEC-Q200 standartını karşılayan bu kondansatör, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere geliştirilmiştir. ±20% toleransı ile nominal değer toleranslı, 105°C'de 2000 saat yaşam süresi garantilidir. 700 mOhms impedansı, 160 mA yüksek frekans ripple akımı (100 kHz) ve 80 mA düşük frekans ripple akımı (120 Hz) kapasitelerine sahiptir. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir. Güç kaynakları, sinyal filtreleme ve stabilizasyon devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 22 µF
Impedance 700 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 160 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 80 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V