UCD1C680MCL1GS
CAP ALUM 68UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
UCD1C680MCL1GS
UCD1C680MCL1GS Hakkında
Nichicon UCD1C680MCL1GS, 68 µF kapasitansı ve 16 V rated voltajı ile tasarlanmış surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 standardını karşılayan bu bileşen, otomotiv uygulamalarında kullanılmak için sertifikalıdır. 360 mOhms impedans ile karakterize edilen kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 100 kHz'de 240 mA ripple akımı ve 120 Hz'de 120 mA ripple akımı kapasitesiyle DC-DC dönüştürücüler, güç kaynakları ve filtre uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. ±20% tolerans ve radial can SMD paket tipi ile özellikleri tamamlanır.
Applications Automotive
Capacitance 68 µF
Impedance 360 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 240 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 120 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V