UCD1C471MNL1GS
CAP ALUM 470UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
UCD1C471MNL1GS
UCD1C471MNL1GS Hakkında
Nichicon UCD1C471MNL1GS, 470 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal voltaj ile tasarlanmış bu SMD bileşen, otomotiv uygulamalarına yönelik olarak geliştirilmiştir. AEC-Q200 sertifikasyonuna sahip olan kondansatör, -55°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. 160 mOhms empedans değeri ile 100 kHz'de 600 mA ve 120 Hz'de 300 mA ripple akımını destekler. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, güç kaynakları, filtreler ve kararlılık uygulamalarında kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 470 µF
Impedance 160 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 600 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 300 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V