UCD1C470MCL6GS
CAP ALUM 47UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
UCD1C470MCL6GS
UCD1C470MCL6GS Hakkında
Nichicon UCD1C470MCL6GS, 47µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated gerilime ve ±20% toleransa sahip olan bu bileşen, surface mount pakajında sunulmaktadır. -55°C ile +105°C arasında çalışabilen komponent, 2000 saat ömrüne sahiptir. AEC-Q200 sertifikasyonlu olup otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 700 mOhms impedans değeri ile 160 mA @ 100 kHz ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, voltage regulation devreleri ve sinyal filtreleme uygulamalarında tercih edilir.
Applications Automotive
Capacitance 47 µF
Impedance 700 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 160 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 80 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V