UCD1C221MCL6GS
CAP ALUM 220UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
UCD1C221MCL6GS
UCD1C221MCL6GS Hakkında
Nichicon UCD1C221MCL6GS, 220 µF kapasitanslı, 16V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Surface mount (SMD) paketinde sunulan bu kondansatör, automotive uygulamaları için AEC-Q200 sertifikasına sahiptir. -55°C ile 105°C sıcaklık aralığında çalışabilen bileşen, 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 260 mOhms empedansı ile 100 kHz'de 300 mA, 120 Hz'de 150 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% toleranslı üretilen bu kondansatör, güç yönetimi, filtre ve stabilizasyon devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 220 µF
Impedance 260 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 300 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 150 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V