UCD1A330MCL1GS
CAP ALUM 33UF 20% 10V SMD
Seri / Aile Numarası
UCD1A330MCL1GS
UCD1A330MCL1GS Hakkında
Nichicon UCD1A330MCL1GS, 33 µF kapasitansiyetli yüzey montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal voltaj ile tasarlanmıştır ve ±20% toleransa sahiptir. Otomotiv uygulamaları için AEC-Q200 standardını karşılar. -55°C ile +105°C arasında güvenli çalışma sağlar ve 2000 saat ömür garantisi sunar. 700 mOhms empedansı ve 160 mA @ 100 kHz yüksek frekans ripple akım kapasitesiyle güç kaynakları, ses devrelerinde ve enerji giderme uygulamalarında kullanılır. Radial, Can tipinde SMD pakete montajlanabilir.
Applications Automotive
Capacitance 33 µF
Impedance 700 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 160 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 80 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V