UCD1A221MCL1GS
CAP ALUM 220UF 20% 10V SMD
Seri / Aile Numarası
UCD1A221MCL1GS
UCD1A221MCL1GS Hakkında
Nichicon tarafından üretilen UCD1A221MCL1GS, 220 µF kapasitans değerine sahip yüzey montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal gerilim ile tasarlanmış bu bileşen, otomotiv uygulamaları için AEC-Q200 sertifikasına sahiptir. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür süresi garanti eder. 320 mOhms impedans ile düşük ESR özellikleri, yüksek frekans (100 kHz'de 290 mA) ve düşük frekans (120 Hz'de 145 mA) ripple akım kapasitesine sahiptir. Radial, Can - SMD paket tipinde sunulan bu kondansatör, güç kaynakları, voltaj regülatörleri ve filtering uygulamalarında kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 220 µF
Impedance 320 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 290 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 145 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V