UCB1V100MCL1GS
CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UCB1V100MCL1GS
UCB1V100MCL1GS Hakkında
Nichicon UCB1V100MCL1GS, 10µF kapasitesi ve 35V rated voltage'a sahip SMD (Surface Mount Device) alüminyum elektrolitik kondansatörüdür. Radial, Can paket tipinde tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir ve 105°C'de 7000 saatlik ömür ömrü garanti eder. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, 10 kHz'de 37.5 mA ve 120 Hz'de 25 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreler, dekouplaj ve sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak uygulanır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 37.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 25 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V