UCB1H101MNL1GS
CAP ALUM 100UF 20% 50V SMD
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UCB1H101MNL1GS
UCB1H101MNL1GS Hakkında
Nichicon UCB1H101MNL1GS, 100 µF kapasitanslı, 50V nominal voltajda çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. SMD (Surface Mount Device) paketinde sunulan bu polar kondansatör, -25°C ile 105°C arası sıcaklık aralığında güvenli şekilde kullanılabilir. 7000 saatlik ömrü (105°C'de) uzun süreli uygulamalar için uygun tasarımlanmıştır. ±20% toleransla üretilen bu bileşen, 10 kHz'de 226.5 mA ve 120 Hz'de 151 mA ripple akımı taşıyabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, analog ve dijital devreler ile kart-seviyesi tasarımlarda yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 226.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 151 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V