UCB1C220MCL1GS
CAP ALUM 22UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
UCB1C220MCL1GS
UCB1C220MCL1GS Hakkında
Nichicon UCB1C220MCL1GS, 22 µF kapasitansı ve 16V rated voltage'ına sahip yüzey montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda enerji depolama, güç kaynağı filtreleme ve sinyal işleme devrelerde kullanılır. -25°C ile 105°C arasında güvenli şekilde çalışan kondansatör, 105°C'de 7000 saat ömür garantisi sunar. Radial, Can - SMD paket tipinde sunulan bileşen, yüksek frekansta 45 mA ve düşük frekansta 30 mA ripple akımına dayanabilir. Aktif ürün statüsüne sahip olup, audio, power management ve timing devreleri gibi birçok endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamasında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 45 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 30 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V