UCB1C101MCL1GS
CAP ALUM 100UF 20% 16V SMD
Seri / Aile Numarası
UCB1C101MCL1GS
UCB1C101MCL1GS Hakkında
Nichicon UCB1C101MCL1GS, 100 µF kapasitanslı, 16V rated gerilim ile çalışan surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. SMD radial can paketinde sunulan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve stabilizasyon devreleri için kullanılır. 105°C'de 7000 saatlik ömre sahip, -25°C ile +105°C arasında çalışabilir. 10 kHz'de 121.5 mA ripple akım kapasitesine ve ±20% toleransa sahiptir. Kompakt boyutu sayesinde yoğun PCB tasarımlarına uygun ve düşük frekans uygulamalarında (120 Hz'de 81 mA ripple akım) etkili filtreleme sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 121.5 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 81 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V