UCB0J470MCL1GS
CAP ALUM 47UF 20% 6.3V SMD
Seri / Aile Numarası
UCB0J470MCL1GS
UCB0J470MCL1GS Hakkında
Nichicon UCB0J470MCL1GS, 47 µF kapasitanslı yüzey montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans değerine sahiptir. -25°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 7000 saat ömür garantisi sağlar. 10 kHz'de 54 mA ve 120 Hz'de 36 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, sinyal işleme devreleri ve filtering uygulamalarında kullanılır. Radial, Can - SMD paketlemesi ile tedarik edilir. Polar yapısı nedecen polaritesinin gözlenmesi gereklidir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 54 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 36 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V