UCB0J331MNL1GS
CAP ALUM 330UF 20% 6.3V SMD
Seri / Aile Numarası
UCB0J331MNL1GS
UCB0J331MNL1GS Hakkında
Nichicon UCB0J331MNL1GS, 330 µF kapasitansa sahip surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 7000 saat ömür süresi sunmaktadır. 10 kHz'de 240 mA, 120 Hz'de 160 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve destek devreleri için uygun bir seçenektir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 240 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 160 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V