UCA2V680MHD6
CAP ALUM 68UF 20% 350V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UCA2V680MHD6
UCA2V680MHD6 Hakkında
Nichicon UCA2V680MHD6, 68 µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V rated voltage ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direkt lehimleme yöntemiyle monte edilir. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 12000 saat ömür garantisi sağlar. 100 kHz'de 875 mA ripple current kapasitesi ile AC filtre, güç kaynakları, invertör ve genel amaçlı elektronik devreler uygulamalarında tercih edilir. ±20% tolerans ile daha ekonomik bir seçenektir.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 875 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 437.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V