UCA2V100MPD1TD
CAP ALUM 10UF 20% 350V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UCA2V100MPD1TD
UCA2V100MPD1TD Hakkında
Nichicon UCA2V100MPD1TD, 10 µF kapasitanslı 350V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi kasa ile through-hole montajı destekler. 10000 saatlik ömür süresi 105°C'de garantilenir. -25°C ile 105°C arasında çalışır. ±20% toleransla sunulur. Yüksek frekans ripple akımı 280 mA @ 100 kHz, düşük frekans ripple akımı 140 mA @ 120 Hz'dir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme sistemlerinde kullanılmaya uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 280 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 140 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V