UCA2G100MPD1TD
CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UCA2G100MPD1TD
UCA2G100MPD1TD Hakkında
Nichicon UCA2G100MPD1TD, 10 µF kapasitanslı, 400V rated voltajında alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial can tipi gövdeyle through-hole montajı destekler. Genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 10000 saat ömür garantisi sunur. ±20% tolerans aralığına sahiptir. 100 kHz'de 280 mA ve 120 Hz'de 140 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. AC filtre devreler, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve genel sinyali düzeltme uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 280 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 140 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V