UCA2E680MHD6TN
CAP ALUM 68UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UCA2E680MHD6TN
UCA2E680MHD6TN Hakkında
Nichicon UCA2E680MHD6TN, 68 µF kapasitanslı, 250V rated gerilime sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimleme yapılabilen bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 12000 saatlik ömrü 105°C'de garantilidir. 100 kHz'de 920 mA ve 120 Hz'de 460 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% kapasitans toleransı ile genel amaçlı uygulamalarda, power supply filtreleme, voltage smoothing ve decoupling işlemlerinde tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 920 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 460 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V