UCA2E470MHD6
CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UCA2E470MHD6
UCA2E470MHD6 Hakkında
Nichicon UCA2E470MHD6, 47µF kapasitanslı 250V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can paketinde sunulan bu polar kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen komponen, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C sıcaklıkta 12.000 saatlik ömür garantisi sunar. 100 kHz'de 750 mA, 120 Hz'de 375 mA ripple akım kapasitesine sahip olup, power supply devreleri, ses amplifikatörleri ve genel filtreleme uygulamalarında tercih edilir. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 750 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 375 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V