UCA2E470MHD1TO
CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UCA2E470MHD1TO
UCA2E470MHD1TO Hakkında
Nichicon UCA2E470MHD1TO, 47 µF kapasitanslı 250V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, through-hole montaj tipinde üretilen bu polar kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 12000 saatlik ömür ömrü (105°C'de) sunar. -25°C ile 105°C arasında çalışır. 100 kHz'de 720 mA, 120 Hz'de 360 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve ses amplifikatörleri gibi birçok elektronik uygulamada kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 720 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 360 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V