UCA2E100MPD1TD
CAP ALUM 10UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UCA2E100MPD1TD
UCA2E100MPD1TD Hakkında
Nichicon UCA2E100MPD1TD, 10 µF kapasitansına sahip radial lead alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V rated voltaj ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Through hole montaj tipi ile PCB'lere direkt lehimlenir. -25°C ile 105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığında ±20% tolerans ile çalışır. 105°C'de 10000 saatlik yaşam süresi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devreler ve filtreleme uygulamalarında kullanılır. 300 mA @ 100 kHz ripple akımı kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 300 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 150 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V