UCA2D680MHD
CAP ALUM 68UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UCA2D680MHD
UCA2D680MHD Hakkında
Nichicon UCA2D680MHD, 68µF kapasitans değerine sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal voltaj ve ±20% tolerans ile tasarlanmıştır. Through hole montajına uygun bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 12000 saat ömür süresine sahiptir. 100 kHz'de 950 mA ve 120 Hz'de 475 mA ripple akımı toleransı ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devreler ve filtre uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 950 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 475 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V