UCA2D470MHD
CAP ALUM 47UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UCA2D470MHD
UCA2D470MHD Hakkında
Nichicon UCA2D470MHD, 47 µF kapasitanslı, 200V rated voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanmış bu komponent, -25°C ile 105°C arasında çalışır ve 12000 saat ömür süresi sunmuştur. ±20% tolerans ile karakterize edilen kondansatör, 100 kHz'de 780 mA ve 120 Hz'de 390 mA ripple akımına dayanabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtreleme devrelerinde yaygın olarak kullanılır. Polar yapısı, devre tasarımında doğru kutuplandırmayı gerektirir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 780 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 390 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V