UCA2C680MHD1TO
CAP ALUM 68UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UCA2C680MHD1
UCA2C680MHD1TO Hakkında
Nichicon UCA2C680MHD1TO, 68 µF kapasitansı ve 160 V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi kasa ile through-hole montajı destekler. -25°C ile 105°C arasında çalışabilen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 105°C'de 12000 saat ömür garantisi ve ±20% tolerans sunar. 100 kHz'de 950 mA ve 120 Hz'de 475 mA ripple current kapasitesine sahip olan kondansatör, güç kaynakları, amplifikatörler ve filtreleme devreleri gibi uygulamalarda tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 950 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 475 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V