UCA2C100MPD1TD
CAP ALUM 10UF 20% 160V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UCA2C100MPD1TD
UCA2C100MPD1TD Hakkında
Nichicon UCA2C100MPD1TD, 10 µF kapasitansı ve 160V nominal voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, kurum tipi gövdeye sahip bu polarize kondansatör, -25°C ile +105°C arası sıcaklık aralığında çalışabilir. 105°C sıcaklıkta 10000 saat ömür garantisi sunar. Through-hole montaj için uygun olan bileşen, 100 kHz'de 250 mA ve 120 Hz'de 125 mA ripple akımı tolere edebilir. ±20% tolerans ile sunulan bu kondansatör, güç kaynakları, ses sistemleri, frekans filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 250 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 125 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V