UBY1J202MHL
CAP ALUM 2000UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UBY1J
UBY1J202MHL Hakkında
Nichicon UBY1J202MHL, 2000µF kapasitanslı 63V rated voltajda radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Otomotiv uygulamalarında kullanılan bu bileşen, -40°C ile 135°C arasında çalışabilen geniş sıcaklık aralığına sahiptir. 25mOhm ESR değeri ile 100kHz'de 5.19A ripple akım kapasitesine ve 120Hz'de 3.114A ripple akım kapasitesine sahiptir. 135°C'de 3000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans ile tasarlanmış olup, through-hole montajına uygun radial can paketi içerisinde sunulmaktadır. Güç kaynakları, filtreleme ve enerjinin depolanması gereken otomotiv ve endüstriyel elektronik devrelerde yaygın olarak kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 2000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 25mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 135°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 135°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.19 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.114 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V