UBX2G4R7MPL
CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UBX2G4R7MPL
UBX2G4R7MPL Hakkında
Nichicon UBX2G4R7MPL, 4.7 µF kapasitansı ve 400V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can paketleme tipinde olan bu polar kondansatör, otomotiv uygulamaları için tasarlanmıştır. -25°C ile 150°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığında ve 150°C'de 1000 saatlik ömür ile stabilite sağlar. ±20% tolerans ve through-hole montaj tipi ile devre tasarımında esneklik sunar. 100 kHz'de 149.4 mA ve 120 Hz'de 83 mA ripple current özellikleri sayesinde güç kaynakları, filtre devreleri ve otomotiv elektronik sistemlerinde güvenilir performans gösterir.
Applications Automotive
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 150°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 149.4 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 83 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V